in

Leipzig s tremi goli do treh točk, Kampl podal za 2:1, Šeško postavil izid tekme

Nemci so povedli že v prvi resni akciji, z desne strani je prodrl David Raum, lepo podal v sredino, kjer je žogo pričakal Mohamed Simakan in zlahka zadel. Gostitelji so izenačili pol ure pozneje, ko je bil z desnico natančen Meschack Elia.

Kampl podal za 2:1 …
Benjamin Šeško
je v igro vstopil v 64. minuti, ko je zamenjal Yussufa Poulsena. Mladenič je takoj zapretil, saj je po treh minutah zadel z glavo, a je VAR gol razveljavil zaradi prepovedanega položaja. Nemci so se v vodstvo vrnili devet minut pozneje, ko je od daleč zadel Xaver Schlager, podal mu je Kevin Kampl, ki je igral celo tekmo.

… Šeško pa postavil piko na i
V izdihljajih tekme so gostitelji lovili izenačenje, Leipzig pa je pretil iz protinapadov, v 92. minuti je tako Henrichs lepo zaposlil Šeška, ki je žogo dvignil nad vratarja Anthonyja Racioppija.

Še šest tekem bo na sporedu ob 21.00, med temi tudi Lazio − Atletico Madrid (v vratih katerega bo skoraj zagotovo branil kapetan slovenske reprezentance Jan Oblak).

Preostalih osem obračunov bo na sporedu v sredo.