in

Mura – Celje 0:0 – RTV SLO

Prva sobotna tekma med Bravom in Domžalami se je začela po domžalskih notah s hitrim vodstvom v prvi minuti – po podaji Filipa Stuparevića s prostega strela je z glavo zadel Benjamin Markuš. Ta je žogo v visokem loku usmeril čez Matijo Orbanića.

Zadetki s tekme Bravo – Domžale

Bravo je izenačil v 36. minuti – Martin Pečar je žogo oddal na rob kazenskega prostora, od koder je močno in natančno meril Jakoslav Stanković.

V 38. minuti je Martin Pečar po podaji Matije Kavčiča iz kota z desne strani sam ostal na vrhu kazenskega prostora, od koder je z volejem žogo poslal pod stičišče prečke in vratnice za 2:1.

V 43. minuti je za novo izenačenje poskrbel Jošt Pišek, ko je prav tako poslal žogo v zgornji kot s prostega strela z 18 metrov (2:2).

V 51. minuti je Lan Štravs po kotu z desne strani iz bližine zadel z nogo za 3:2.

Bravo je vsaj za en dan s tretjega mesta izpodrinil Olimpijo, ki bo v nedeljo ob 15. uri začela tekmo v Rogaški Slatini. V nedeljo ob 17.30 se bodo Kalcer Radomlje pomerile s Koprom, krog se bo sklenil v Kidričevem, kjer bo od 20.15 dalje pri Aluminiju gostoval Maribor.